Gwiazdy i ich nowy obraz w soczewkach kontaktowych

Jakie gwiazdy noszą soczewki kontaktowe? Już ponad dziesięć lat gwiazdy i prominentni ludzie z ekranów telewizyjnych nie wyobrażają dnia bez swoich pomocników wzroku. Jesteśmy gotowi Państwu opowiedzieć, kim są ci znani ludzie.

Robert Pattinson

Aktor Robert Pattinson, który podbił serca mnóstwa młodych dziewcząt, najprawdopodobniej nie ujawnił jednej małej tajemnicy swego uroku – soczewek. Dla niewielu jest wiadome, że Robert Pattinson zanim zagrał w filmie “Zachód słońca”, w 2005 roku wystąpił w roli Cedric Diggory w filmie o Harrym Potterze. Aktor otrzymał największą popularność w pierwszej części filmu “Zachód słońca” i – być może przypadek, może nie – akurat wtedy, gdy zmienił swój jasnoniebieski kolor oczu na brązowy. Uroczy aktor nosił soczewki jeszcze przed słynnym filmem, ale kasztanowe oczy znacznie poprawiły nie tylko wzrok, ale także wskaźniki popularności.

Orlando Bloom

38-letni brytyjski aktor, który pojawił się w filmach takich jak “Władca Pierścieni” czy “Piraci z Karaibów”, wydaje się nosić soczewki kontaktowe. I służą mu one nie tylko do poprawy wzroku, ale także do zastąpienia jego naturalnego koloru oczu. Być może Państwo zauważyli, że w niektórych filmach brązowe oczy Orlanda zmieniają kolor na niebieski. Jednak zmieniony kolor oczu w żaden sposób nie przytłacza uroku aktora, a większość fanów nie zauważa zmiany w kolorze oczu.

Jennifer Aniston

Czy wiedzieli Państwo, że bohaterka serialu “Przyjaciele” Rachel – Jennifer Anniston – przed rozpoczęciem kariery w kinie była wiernym nosicielem okularów? Jednak uniemożliwiało to aktorce uzyskanie wielu ról. Dlatego samo życie zmusiło ją do noszenia soczewek kontaktowych. Dziś Jennifer w większości filmów można zobaczyć w jasnoniebieskich soczewkach.

Ivanka Trump

Wspaniała bizneswoman Ivanka Trump odnosi sukcesy w branży kosmetycznej. Ma luksusową linię biżuterii, a także szeroką kolekcję ręcznie robionych torebek. Nic dziwnego, że nie boi się dla piękna zrobić wszystko, nawet wpuścić kilka ciał obcych w swoje oczy. Ivanka Trump jest nietypowym przykładem noszenia soczewek kontaktowych: naturalny kolor oczu dziewczyny jest brązowy i nosi soczewki tylko ze względu na ciemne kręgi, które nadają jej oczom bursztynowy odcień.

Z tych czy innych powodów soczewki kontaktowe nie tracą na popularności wśród znanych ludzi. W końcu wszyscy chcą się czasami zmienić i trochę odnowić. Może czas spróbować? Kto wie, może brązowy kolor oczu będzie pasować Państwu bardziej niż naturalna zieleń.

Leave a Reply