Kolorowe soczewki kontaktowe „Phantasee“

Kolorowe soczewki kontaktowe „Phantasee“ – bądź tym, kim chcesz!

Najświeższa nowość na rynku soczewek kontaktowych twierdzi: niezależnie od tego, jakie oczy podarowała Ci matka natura – błękitne jak najczystsze niebo czy piwne jak mleczna czekolada. Już dziś możesz zmienić kolor oczu na ten wymarzony i zostać tym, kim chcesz! Nowe kolorowe soczewki kontaktowe „Phantasee“ urzeczywistnią wszystkie Twoje marzenia. Wyróżniają się dobrze przemyślanym designem, który pozwala na stworzenie zaskakującego, figlarnego, a nawet zwalającego z nóg wizerunku. Dziś dowiesz się więcej o ten barwnej nowości.

Naturalne

Kolorowe soczewki kontaktowe „Phantasee“
Kolorowe soczewki kontaktowe „Phantasee“

Rozmieszczenie barw na soczewkach cechuje odtwarzające zabarwienie prawdziwej tęcznówki przelewanie się odcieni. W ten sposób uda Ci się osiągnąć naturalny wygląd, który nie wydaje się sztuczny. Więc nie będziesz się musiał bać, że przyciągniesz uwagę otoczenia wzrokiem nieżywym i sztucznym jak wzrok lalki.

Wymowne

Niezależnie od koloru, soczewki kontaktowe Phantasee cechuje ciemna obwódka na krańcach tęczówki. Dzięki niemu Twoje oczy będą bardziej wyraziste, wymowne, a wzrok nabierze głębi i siły wyrazu. Taki efekt można osiągnąć bez zmiany swego naturalnego koloru oczu dzięki soczewkom Phantasee Natural Ring. To 15 mm obwódka, podkreślająca naturalne piękno i barwę Twoich oczu.

Efekt dużych oczy

Kolorowe soczewki kontaktowe „Phantasee“
Kolorowe soczewki kontaktowe „Phantasee“

Niejeden często marzy o większych oczach, obok których nie uda się przejść obojętnie. Można to osiągnąć bez zbytniego wysiłku. Średnica soczewek kontaktowych Phantasee BigEyes Awesome i Phantasee BigEyes Charming wynosi nawet 15 mm. Dzięki tym soczewkom oczy wyglądają na znacznie większe, a wzrok wciąga wręcz w swoją bezkresną głębię.

Różnorodność kolorów

Osoby o jasnych oczach lub piwnoocy, marzący o wyrazistym kolorze na pewno zakochają się w soczewkach Phantasee BigEyes. Bogata paleta barw zawiera kolory ciemne: czarny (Black), piwny (Brown), miedziany (Sexy Brown), kolor orzecha (Hazel), jak również zaskakujące rozwiązanie – kolor fioletowy (Violet). Z tymi soczewkami zostaniesz prawdziwą gwiazdą wieczoru!

Marzący o figlarnym, nieco zabawnym niebieskim czy zielonym kolorze oczu docenią czarującą paletę kolorów Phantasee Glam, gdzie będą mogli wybierać pomiędzy kolorem bezchmurnego błękitnego nieba (Aqua), niebieskiego oceanu (Blue), czy mieniącej się zieleni wód jeziora (Green).

Wrażenie magicznego wzroku pozwoli osiągnąć kolor szary (Grey), który uzupełnia palety kolorów soczewek kontaktowych, optycznie powiększających oczy: Phantasee BigEyes Charming i Phantasee BigEyes Awesome. W tej ostatniej można znaleźć również ciepły i pełen uczucia kolor miodu (Honey).

Kolorowe soczewki kontaktowe „Phantasee“
Kolorowe soczewki kontaktowe „Phantasee“ i „ColorVUE TruBlends One-Day Rainbow Pack“

Codziennie – nowy i niepowtarzalny wygląd

Trublends – Vienadieniai spalvoti lęšiai

Niezdecydowani też znajdą tu rozwiązanie. To TruBlends One-Day Rainbow Pack. Opakowanie jednodniowych soczewek kontaktowych, zawierające pięć par soczewek o różnych kolorach. Takie soczewki pozwolą nie tylko wybrać najbardziej odpowiedni kolor, ale też codziennie wyglądać inaczej i dodawać do swego wizerunku coraz to nowe szczegóły.

W opakowaniu znalazły się najbardziej popularne kolory: niebieski (Blue), zielony (Green), szary (Grey), orzech (Hazel), piwny (Brown). Wybranie odpowiedniej barwy jeszcze nigdy nie było takie proste.

Korekcja wzroku

Wszystkie soczewki kontaktowe Phantasee mogą być używane nie tylko jako sposób na zmianę wizerunku. Przy ich pomocy skorygujesz krótkowzroczność – wystarczy jedynie dobrać odpowiednią moc. Nienarzekający na wzrok mogą wybrać soczewki kontaktowe z dioptrią w wysokości -0.00.

Kolorowe soczewki kontaktowe dają Ci możliwość stworzenia innej wersji siebie: zabawnej osoby o niebieskich oczach, tajemniczej o zielonych, czy też kuszącej i ponętnej osoby o oczach rudych. Soczewki Phantasee – to jeszcze jeden sposób być tym, kim chcesz.

Leave a Reply