Kolorowe soczewki – boisz się wyglądać nienaturalnie?

Soczewki kolorowe

Kolorowe soczewki kontaktowe nie tylko korygują wzrok, ale również mogą być wspaniałym rozwiązaniem dla tych którzy chcą podkreślić lub całkiem zmienić naturalny kolor oczu.

06
Dni
23
Godziny
26
Minuty
57
Sekundy

Kolorowe soczewki są doskonałym sposobem mieć żądany kolor oczu lub uwydatnić obecny. Mogą stać się również wyrazistym elementem wyglądu. Jednak jest dosyć sporo ludzi, którzy unikają kolorowych soczewek, myśląc, że wyglądają sztucznie. My rozwalamy ten mit! Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać kolorowe soczewki, z którym twoje oczy będą wyglądać nie tylko naturalne, ale także znakomicie.

Naturalne rodzaje kolorowych soczewek

Z minimalnie widocznym odcieniem

Powierzchnia soczewek kontaktowych z ledwie widocznym odcieniem jest uwydatniona niebieskim lub zielonym kolorem. Widoczny kolor soczewki jest stosunkowo słaby i drastycznie nie zmieni twój naturalny kolor oczu, ale nada im wyjątkowy odcień. Ponadto, te soczewki mają również praktyczną korzyść – soczewki z kolorem są łatwiejsze do wykrycia, gdy próbujesz je włożyć, wybrać lub gdy po prostu spadną.

image2-300x189

Podkreślające kolor

Soczewki kolorowe podkreślające kolor są idealne dla tych, którzy cieszą się swoim naturalnym kolorem oczu, ale chcieliby, żeby był on bardziej intensywny i bogatszy. Za pomocą tych soczewki t zielone oczy jak szmaragdy, a niebieskie – jak morze. Odcień soczewek podkreślających obejmuje całą soczewkę i są one trochę ciemniejsze niż soczewki z lekko widocznym odcieniem. Co więcej, te soczewki mają więcej niż kilka odcieni, pozostaje tylko wybrać najbardziej odpowiedni.

image1-300x200.jpg

Ogólne wskazówki

Jeśli chcesz w kolorowych soczewkach kontaktowych wyglądać jak najbardziej naturalnie, zalecamy:

  • podkreślić tylko krawędzie tęczówki oczu, wówczas twój naturalny kolor oczu będzie jaśniejszy i bardziej widoczny;
  • nie wybierać kolor mocno odróżniający się od naturalnego koloru oczu, lecz w podobnych odcieniach. Jeśli Twoje oczy są błękitne lub niebieskie możesz wybrać soczewki w szarym lub zielonym odcieniu, jeśli brązowe – w odcieniu światło brązowym, miodowym;
  • wybierać soczewki, które są zgodne z kolorem włosów i skóry. Jeśli Twoja skóra jest jasna, nie zalecamy nosić soczewki w ciemnych kolorach.

I najważniejsza rada – nie bać się! Obecnie znajdziesz ofertę wielu różnych kolorowych soczewek. Próbuj i odkryj to, co będzie najbardziej pasować do Twego wyglądu i osobowości. Po znalezieniu odpowiednich soczewek, nie zechcesz się z nimi rozstawać. Życzymy sukcesu w poszukiwaniu soczewek!

Leave a Reply